^

X
Spletna stran je v izdelavi. Morebitna vprašanja lahko sporočite na info@gsg.si

Urniki skupinskega pouka 2018/2019

Nauk o glasbi

Grosuplje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

3. r. 14.30 - 15.30

1. r. 15.30 - 16.30

1. r. 17.00 - 18.00

2. r. 14.30 - 15.30

1. r. 15.30 - 16.30

2. r. 17.00 - 18.00

4. r. 14.30 - 15.30

3. r. 15.30 - 16.30

5. r. 16.45 - 17.45

6. r. 17.45 - 18.45

5. r. 14.30 - 15.30

6. r. 15.30 - 16.30

3. r. 16.45 - 17.45

4. r. 17.45 - 18.45

/

Dobrepolje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

2. r. 14.00 - 15.00

5. r. 15.00 - 16.00

6. r. 16.30 - 17.30

3. r. 14.00 - 15.00

1. r. 15.00 - 16.00

4. r. 16.30 - 17.30

/

/

/

Ivančna Gorica

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

2. r. 15.00 - 16.00

3. r. 17.00 - 18.00

5. r. 18.00 - 19.00

/

1. r. 15.00 - 16.00

4. r. 16.00 - 17.00

6. r. 17.00 - 18.00

5. r. 15.00 - 16.00

2. r. 17.00 - 18.00

1. r. 16.30 - 17.30

Škofljica

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

/

5. r. 16.15 - 17.15

6. r. 17.15 - 18.15

6. r. 17.00 - 18.00

3. r. 15.00 - 16.00

4. r. 16.00 - 17.00

1. r. 17.15 - 18.15

2. r. 18.15 - 19.15

/

Solfeggio

Grosuplje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

/

/

/

14.30 - 15.15 (SOLFEGGIO I)

15.15 - 16.00 (SOLFEGGIO I)

16.00 - 17.00 (SOLFEGGIO II)

Dobrepolje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

Pouk bo potekal v Grosupljem.

Ivančna Gorica

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

16.00 - 17.00 (SOLFEGGIO I in II)

/

/

/

/

Škofljica

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

/

18.30 - 19.30 (SOLFEGGIO I in II)

/

/

Glasbena pripravnica

Grosuplje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

17.15 - 18.15

/

/

/

Ivančna Gorica

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

15.30 - 16.30

/

16.00 - 17.00

/

Predšolska glasbena vzgoja

Grosuplje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

17.15 - 18.15

/

/

/

Ivančna Gorica

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

/

/

/

15.30 - 16.30

Korepeticije

Grosuplje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

17.30 - 18.30 (Lovorka Nemeš Dular)

/

13.30 - 15.30 (Darja Brcar)

16.00 - 18.00 (Darja Brcar)

17.00 - 18.00 (Lovorka Nemeš Dular)

14.30 - 16.00 (Darja Brcar)

16.30 - 18.00 (Darja Brcar)

13.30 - 14.30 (Darja Brcar)

15.00 - 17.00 (Darja Brcar)

Dobrepolje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

16.00 - 18.00 (Marjanca Praprotnik)

/

/

/

Ivančna Gorica

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

15.00 - 15.30 (Evelin Legović)

17.30 - 18.30 (Evelin Legović)

17.00- 17.30 (Irena Gorišek)

17.00 - 18.00 (Evelin Legović)

/

15.00 - 18.00 (Eva Sotelšek)

17.00 - 18.00 (Evelin Legović)

17.00 - 18.00 (Irena Gorišek)

/

Škofljica

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

17.00 - 18.00 (Kristina Arnič)

17.00 - 18.00 (Kristina Arnič)

17.30 - 18.00 (Kristina Arnič)

17.00- 18.00 (Kristina Arnič)

/

Orkestri

MALA GODALNA ORKESTRA

Grosuplje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

/

16.00 - 17.00

/

/

Ivančna Gorica

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

16.00 - 17.00

/

/

/

GODALNA ORKESTRA

Grosuplje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

17.30 - 19.45

/

/

/

Ivančna Gorica

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

/

/

/

18.15 - 20.45 (GODALNI KD STIČNA)

MALI PIHALNI ORKESTER

Dobrepolje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

/

16.30 - 17.30

/

/

PIHALNI ORKESTRI

Grosuplje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

/

/

17.45 - 20.00

/

Dobrepolje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

/

/

19.00 - 21.00
v poletnem času 20.00 - 22.00
(GODBA DOBREPOLJE)

/

Ivančna Gorica

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

/

/

/

19.00 - 21.00 (GODBA STIČNA)

KITARSKI ORKESTER

Grosuplje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

/

/

18.00 - 19.30

/

HARMONIKARSKI ORKESTER

Grosuplje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

18.00 - 19.30

/

/

/

/

PEVSKI ZBOR

Grosuplje

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

/

18.00 - 19.30 (OŠ L. Adamiča)

/

/

/

Pravice in dolžnosti

Kaj lahko učenci pričakujejo od nas

Kaj pričakujemo od naših učencev

Hišni red

Kako vadimo doma?

Glasbeni bonton